Сьогодні, у день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Петро-Павловському храмі м. Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму ієрей Михаїл Глова, духовенство єпархії. Вшанувати свято гарячими молитвами до Господа на архієрейське Богослужіння зібралися прихожани храму.
За Богослужінням Його Високопреосвященство нагородив протодиякона Віталія Барановського за заслуги перед Українською Православною Церквою орденом УПЦ святого Великомученика Георгія Побідоносця.
Після читання святого Євангелія Митрополит Миколай звернувся до вірян зі словом проповіді, привітав зі святковим днем, преподав святительське благословення.
За Богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.
Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!