![logo-1-4 logo-1-4](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/elementor/thumbs/logo-1-4-q5oo1he37ypqz1or6fqg5e75v6v84d9mm4bjf8bw8y.jpg)
![018_0](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2020/09/018_0-700x300.jpg)
![041_0](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2020/09/041_0-700x300.jpg)
![65_0](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2020/09/65_0-640x274.jpg)
![087_0](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2020/09/087_0-617x264.jpg)
![094_0](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2020/09/094_0-584x250.jpg)
![515](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2020/09/515-605x259.jpg)
![](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2024/04/img_4900-150x150.jpg)
18.04.2024р. Кременчук. На потреби військових збираємо старі – кнопочні або сенсорні телефони, планшети
Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов поділився у Фейсбук проханням: «Вітаю всіх! Збираємо старі - кнопочні або сенсорні, не потрібні вам телефони, планшети. Треба на ...
![](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2024/04/img_5051-150x150.jpg)
18.04.2024р. Кременчук. До Кременчуцької єпархії прибула Всеукраїнська Хресна хода
В Четвер п’ятої седмиці Великого посту до Кременчуцької єпархії прибула Всеукраїнська Хресна хода задля духовної підтримки та укріплення народу України. Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай з численним духовенством єпархії зустрів делегацію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука ...
![](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2024/04/img_5038-150x150.jpg)
17.04.2024р. Кременчук. Четверток Великого канону
В канун Четверга п’ятої седмиці Великого посту, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського у храмі Апостола Андрія Первозванного. Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі храму і єпархії. Разом із духовенством ...
![](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2024/04/img_4846-150x150.jpg)
15.04.2024р. Кременчук. Маскувальні сітки та смаколики для наших захисників
Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов поділився у Фейсбук черговою новиною про допомогу хлопцям на передову: «Продовжуємо допомагати нашим захисникам! Передали 8 маскувальних сіток, смаколики, ...
![](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2024/04/img_5015-150x150.jpg)
14.04.2024р. Кременчук. Неділя четверта Великого посту
У Неділю четверту Великого посту, преподобного Іоанна Ліствичника, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у храмі Апостола Андрія Первозванного, на березі річки Дніпро. Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі єпархії. На Великопісне Богослужіння вознести молитви ...