На території Свято-Успенського кафедрального собору м. Кременчук відбулися загальні збори духовенства єпархії. Збори очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай. Під час зборів обговорили насущні питання парафіяльного і єпархіального життя, підвели підсумки роботи за минулий рік, обговорили перспективи та плани розвитку служіння на майбутнє. Голови єпархіальних відділів відзвітувати про проведену ними роботу.
![](http://kremen-eparh.org/wp-content/uploads/2023/12/49578-850x638.jpg)