15.04.2016р. Студенти духовної семінарії відвідали храм, військовий ліцей та в/ч Кременчука

Військовим відділом Кременчуцької єпархії організовано ряд цікавих ознайомчих екскурсій до храму св. мч. Іоанна-Воїна, Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та  до Кременчуцької військової частини 3059 Національної гвардії України. Як зазначає організатор поїздки глава військового відділу, настоятель храму св.мч.Іоанна-Воїна протоієрей Костянтин Маслов, екскурсія до Кременчука відбулася для студентів 4-го курсу Богословського факультету «Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії» міста Комсомольськ з благословення віце – ректора єпископа Веніаміна Погрібного.

У храмі св. мч. Іоанна-Воїна священнослужитель розповів студентам його історію створення, про духовні святині та плідну взаємодію з військовим ліцеєм, військовою частиною тощо. У військовій частині 3059 Національної гвардії України екскурсія розпочалась з ознайомлення зі специфікою та умовами проходження військової служби у Національній гвардії України, також юнаки дізнались історію створення та існування військової частини. Студенти переглянули відеоролик про діяльність та службово-бойові завдання, які виконують воїни гвардійці у мирний та військовий час.

Хлопців зацікавила військова техніка, озброєння та засоби спеціального захисту, всім бажаючим була надана можливість особисто вдягнути бойове спорядження воїна – гвардійця та позмагатись у розборці та збиранні автомата Калашникова. Гості на власні очі побачили як кінолог тренує службових собак та дізнались їх службове призначення у діяльності. Студенти та військовослужбовці отримали масу задоволення від спілкування та дізналися про специфіку навчання один одного. Юнаки з Богословського факультету запросили гвардійців до себе. Щоб вони побачили їхні будні. Військовослужбовці радо прийняли запрошення!

Як підсумували студенти духовної семінарії, екскурсійний день видався насичений новими враженнями, знаннями та чудовим спілкуванням. Дякуємо усім причетним за організацію та проведення екскурсії!

Інформація за матеріалами ст. лейтенанта В.О. Ващенко,  фото солдат О.О. Хмарський

No votes yet