25.03.2016р. Кременчук. Нацгвардійці військової частини 3059 відзначили професійне свято

З нагоди відзначення другої річниці з Дня створення Національної гвардії України у Кременчуці відбулись урочистості у військовій частині 3059 батальйону Національної гвардії України. Військовослужбовців вітали представники влади, керівники силових структур, підприємств і організацій, громадськість. Участь в урочистостях взяв і єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай разом із главою військового відділу Кременчуцької єпархії протоієреєм Костянтином Масловим.  

На адресу особового складу та особисто командиру частини полковнику Олександру Аленіну лунали щирі слова вітання. Багато хто сьогодні із захисників Вітчизни отримав подарунки, грамоти, подяки, грошові премії, відзнаки, чергові звання.

Єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай у своєму привітальному слові  подякував військовослужбовцям за самовідданість у захисті Вітчизни, за спокій у Кременчуці, за добрі вчинки для людей. Побажав здоров’я, міцності духу, бадьорості, мужності. Підкреслив, що дякуючи за кожен мирний день в Україні, Свята Православна Церква продовжує невтомно молитися за досягнення благословенного миру і збереження цілісності і суверенітету нашої Вітчизни.

Преосвященніший Миколай з нагоди 2-ї річниці з Дня створення Національної гвардії України нагородив Архієрейською Грамотою старшого помічника начальника штабу майора Казанка Сергія Володимировича, старшого помічника начальника військового наряду сержанта Геращенка Романа Сергійовича, інструктора з водіння, старшого сержанта Саськова Анатолія Вікторовича, бухгалтера частини Голобородько Наталію Павлівну.

За співпрацю з Православною Церквою від військового відділу Кременчуцької єпархії пам’ятні відзнаки отримали: перший заступник командира військової частини, начальник штабу підполковник Даценко Станіслав Васильович; заступник командира частини з тилу капітан Єременко Володимир Іванович, санітарний інструктор першої патрульної роти сержант Аленіна Наталія Володимирівна.

У свою чергу нацгвардійці висловили вдячність за розвиток духовності, благодійну допомогу та молитовну підтримку єпископу Кременчуцькому і Лубенському Миколаю та вручили медаль «За гідність і патріотизм».

Зворушливим подарунком для військовослужбовців стали привітання від малечі дитячого садочку № 55 та ансамблю «Задзеркалля».

Інформація глави військового відділу Кременчуцької єпархії протоієрея Костянтина Маслова

Фото – сайт «Кременчугская газета» http://kg-ua.com/index.php/foto/item/9406-kremenchugskikh-natsgvardejtsev-zasluzhenno-zavalili-podarkami.html

 

No votes yet