27.09.2014р. Кременчуцька єпархія надала допомогу Кременчуцьким гвардійцям у зоні АТО

По благословенню єпископа Кременчуцького та Лубенського Миколая, настоятель Свято-Покровського храму с. Кам’яні Потоки протоієрей Сергій Панчук відвідав цього тижня військовослужбовців Кременчуцького батальйону Національної гвардії України, які зараз виконують службово-бойові завдання на блок постах у зоні АТО.

О.Сергій відзначає, що не бувши безпосереднім учасником у зоні АТО, неможливо передали особливого настрою і вдячності людей, коли вони відчувають допомогу і підтримку з мирних областей України. Особливо військовослужбовці були вдячні за візит священика, адже духовна підтримка, спільні молебні за мир є безцінними.

Духовний візит був головним у відвідинах солдатів, та звичайно, священик не приїхав з порожніми руками. Гість привіз гвардійцям необхідні речі для покращення матеріально-технічного забезпечення та побутових умов: біноклі, термоси, теплі рукавиці, шапки, балаклави, резинові чоботи, білизну для всіх бійців тощо. А ще багато продуктів харчування, консервацію (понад 100 банок), воду, засоби гігієни та інше, зібране спільно з храмом св.мч. Іоанна-Воїна, Свято-Троїцького храму та Свято-Серафимівського м.Кременчука, Свято-Покровського с. Кам’яні Потоки.

Командир батальйону Олександр Аленін  подякував за допомогу і підтримку, адже для військовослужбовців, які перебувають у складних умовах, життєво необхідно мати віру в Бога та бути духовно сильними.

Протоієрей Сергій Панчук після довгого спілкування та благословення солдатів, подарував кожному військовослужбовцю по іконі Пресвятої Богородиці, натільний хрестик та пояс з молитвою, після чого побажав всім мирного небо над головою.

Інформація т.в.о. заступника командира частини з виховної роботи лейтенанта Ващенко В.О.

Your rating: None Average: 5 (3 votes)