23.08.2014р. Запрошуємо бажаючих 28 серпня на Храмове Свято у с.Вечірки Пирятинського благочиння

Запрошуємо усіх бажаючих 28 серпня 2014 року на Храмове свято у с.Вечірки Пирятинського району Полтавської області. Свято-Успенський Храм с.Вечірки входить до Свято-Троїцької релігійної общини. Всі, хто буде біля цього місця, поклониться святині. До общини входить Свято-Троїцький храм села Березова Рудка, Свято-Успенський храм села Вечірки і два Джерела. Одне з них - на честь Вознесіння Господнього, про яке згадується протягом багатьох століть, поряд знаходяться Скіфські могили.

У іншого Джерела така історія. У 2007 році, за благословенням Владики Філіпа - Архієпископа Полтавського та Лубенського, при Свято-Троїцькому храмі в селі Березова Рудка збудували криницю, і воду в ній освятили на святих мощах Агапіта Печерського. Так з’явилася ще одна святиня - святая водичка Агапіта Печерського.

Влітку 2009 року почали будівництво купелі на честь Агапіта Печерського, а 26 жовтня 2010 року, в День свята Іверської ікони Божої матері, купіль вже було освячено.

Прихожани, паломники, що приїжджають до Свято-Троїцької релігійної общини помолитися, обов’язково відвідують ці святині, які явив нам Бог для укріплення у вірі та для зцілення душі і тіла.

 

Парафіяни Свято-Троїцької громади

No votes yet