10.11.2022р. Кременчук. «Кровоспаси», одноразові душі, окопні свічки, кава – захисникам передано найнеобхідніше і завжди потрібно ще, приєднуйтеся до допомоги!

Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов традиційно ділиться справами спільної волонтерської діяльності у Фейсбук: «Відправив на передову в два підрозділи посилки з найнеобхіднішим. Спасибі волонтеру Олегу Бикову за дощовик, аптечку та термуху! Також відправили від нашого храму «кровоспаси», одноразові душі, окопні свічки, каву. Величезна подяка всім, хто постійно допомагає збирати допомогу для наших захисників! Збір допомоги відбувається постійно. Місце збору - храм св.мч.Іоанна-Воїна, Кременчук, пров. Л.Товстого, 20, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!»

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet