06.10.2022р. Кременчук. Передали на передову Гідробинт, дякуємо та допомагаємо!

Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про чергову допомогу найнеобхіднішим бійцям на передовій, зібрану спільно з прихожанами храму: Українські вчені – найкращі! Вони самотужки розробили дивовижний препарат - Гідробинт, який допомагає знеболити і знезаразити рани як від опіків так і від різних поранень. Завдяки парафіянам храму Усіх Святих і всім не байдужим, ми змогли замовити трохи такого препарату для військових медиків та бійців на передовій. Я вірю, що з вашою допомогою ми зможемо ще замовити цей препарат!

Також надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби військових можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!»

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet