03.09.2022р. Кременчук. Завдяки волонтерському руху ми з вами зібрали безліч потрібного для наших бійців, дякуємо!

Про плідну працю з волонтерами не втомлюється розповідати куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов. Приєднуйтеся до добрих справ, а зараз маємо такі добрі результати, висвітлені волонтерами у Фейсбук: «Друзі! Ми з вами це зробили! І зробили за один день! Завдяки Вам ми змогли зібрати та передати для наших бійців стільки всього необхідного! Олег Биков - від Вас передали просто суперські два набори посуду. Ці набори включають ВСЕ - від кухлів і ножів до каструль і сковорідки! Дякую Вам за аптечки, мочалки для миття, медицину, термоси! Роман Ворона-ахмоев - Ваш газовий балон і газова плита - це просто знахідка! Також передали медичні препарати від Ірини Сарапук.

Кременчуцька єпархія передала бойлер, посуд та багато інших корисних речей. Від парафіян міста передали гемостатики та медичні препарати, таблетки для очищення води, антисептики! Спасибі Азат Саркісян за солодощі для військових! Разом ми сила! Нехай милостивий Господь благословить усіх вас!»

Також надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби військових можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet