01.09.2022р. Кременчук. Мотивація до заняття спортом вихованцям Кременчуцької виховної колонії

Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про спільну роботу з волонтерами, їх вдячність у Фейсбук від імені волонтера Олега Бикова та прохання долучатися до допомоги: «Сьогодні День знань, з чим вас усіх і вітаю! Звик виконувати свої обіцянки, тому разом з командою нашого волонтерського штабу подарували вихованцям Кременчуцької виховної колонії спортивне взуття! 

Привезли хлопцям: 

Кросівки (у коробці) 5 шт. , 

Мокасини (у пакеті) – 2 шт.,

Мокасини (у коробці) 3 шт. ,

Кросівки (у пакеті) – 1 шт.

Спортивні костюми – 3 шт.

Нові м'ячі 4 шт.

+ цілу коробку: бутси, кеди! 

Вірю, що хлопці знайдуть себе у цьому житті, а спорт та наша увага до них їм допоможе! 

Велике дякую протоієрею Костянтину Маслову, Говоренко Володимиру, Дмитру, Юрію, Фурману Денису та ветеранам футболу Кременчука!!!!! Дякуємо!!!!! 

Волонтерський штаб оборони Кременчука

ДЛЯ БАЖАЮЧИХ ПІДТРИМАТИ:

карта привату:4149629389874934

Монобанк: 53754114118717

Також надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби військових можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet