06.08.2022р. Кременчук. Вечірнє Богослужіння

В канун Неділі 8-ї після П’ятидесятниці, свято Успіння праведної Анни, Матері Пресвятої Богородиці, в Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука була звершено Вечірнє Богослужіння. Богослужіння очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенский Миколай у співслужінні духовенства храму і єпархії. Вознести молитви Господу за мир зібралися православні міста. Після читання Святого Євангелія Митрополит виголосив проповідь та преподав святительське благословення.

За Богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet