02.08.2022р. Кременчук. До Перемоги разом з волонтерами

Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про спільну роботу з волонтерами. Ось як вони про це пишуть у Фейсбук: «Друзі! Завдяки вам ми зібрали та передали посилки у різні напрямки! Як військовим, так і людям, які живуть на лінії фронту! Найголовніше - це гемостатичні бинти, які змогли придбати завдяки Khrystyna Mytsak, Julia Ulyanova Олена Куштодіо та багато інших, кого я не знаю. Спасибі Богдан Рубан за 30 літрів олії! Дякую Азат Саркісян за 10 ящиків печива. Від парафіян храмів св.мч.Іоанна-Воїна, Усіх святих та Свято-Троїцького храму були придбані польові душі для ЗСУ та продукти для людей – макарони, крупи, олія. Також було передано медикаменти. Спасибі Ірина Ірина Клепач, та Олександр Сайєд за постійну допомогу. Також передали хліб для Юрія Набока!!!

Нагадую, що збирання допомоги відбувається на постійній основі. Маленької допомоги немає. Навіть якщо це пачка крупи або мівіни, або 10 грн. - це вже багато і важливо! Це вже хтось не залишиться голодним!»

Надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

Your rating: None Average: 5 (1 vote)