У Піщанській ОТГ Кременчуцького району за ініціативи місцевого депутата хочуть заборонити УПЦ (ВІДЕО)

22 липня голова земельної комісії Піщанської ОТГ, Олександр Павлович Колотієвський, зловживаючи владою та службовим становищем, розпочав «компанію» з примусового переводу парафій Української Православної Церкви до ПЦУ. Колотієвським О.П. було подано  проект рішення на розгляд регламентної комісії про заборону церков УПЦ на території Піщанської громади. 25 липня під час засідання регламентної комісії у своєму слові Колотієвський О.П.  розпочав активно агітувати місцевих депутатів за підтримання його законопроекту, при чому дозволяв собі використовувати ненормативну лексику у бік УПЦ та місцевого духовенства називаючи його «бісами в рясах». Депутатів, які не підтримають його законопроект, називав «слугами Путіна». Колотієвського підтримав Володимир Макогон (благочинний Кременчуцького округу ПЦУ), який у своїй промові закликав перейти в ПЦУ, при тому він зауважив, що 90% процентів духовенства ПЦУ не хочуть бачити у своїх рядах священників з Української Православної Церкви.

На самому засіданні 27 липня депутати не підтримали цей законопроект, але паралельно направили письмо Президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському у якому просять заборонити УПЦ по всій території України в цілому. Цим дії противників УПЦ не закінчилися, у соціальних мережах активно поливаються брудом місцеві священники, а також звучать заклики про фізичну розправу над священниками та їх сім’ями.

Просимо відповідні органи звернути увагу на дану ситуацію та прийняти відповідні міри проти тих хто розпалює релігійну ворожнечу.  

ВІДЕО ІЗ ЗАСІДАННЯ РЕГЛАМЕНТНОЇ КОМІСІЇ

https://youtu.be/InOjnUEaM6Y

https://www.youtube.com/watch?v=mV-ITJl58jo

 

 

No votes yet