20.07.2022р. Кременчук. Зібрали медикаменти та ласощі нашим захисникам

Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає про спільну роботу з волонтерами: «Зібрали і відправили велику коробку необхідних медичних засобів, які у великій кількості постійно розходяться на етапі порятунку та евакуації поранених! Волонтер Наталія Фоміна: Костянтин Маслов, дуже дякую за суттєву допомогу медикаментами! Особливо приємно буде нашим лікарям отримати ласощі від вас! Юлия Мезенцева, щиро дякую за чай і каву! Хочу пару слів сказати про тих, хто отримає посилку. Це чудові лікарі, які тепер стали родиною! Вінчання відбулося вже в бойових умовах і у військовій формі, але це були найгарніші молодята! Честь і слава всім, хто рятує Захисників на всіх етапах!»

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ !

Надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet