09.06.2022р. Кременчук. Добрі новини – передали багато медикаментів для бійців!

Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов ділиться добрими новинами: «Це просто неймовірно!!! Сьогодні отримали посилку з медикаментами для наших бійців! І сьогодні все роз'їхалися по підрозділах, які просили допомоги. Завдяки "Центру Волонтерства та захисту" м.Львів - наші захисники отримають такі необхідні мед.препарати: Ліки, тонометр, фанендоскопи, перев'язувальний матеріал, м'які носилки та багато іншого загалом близько 170 кг!!!! Вдячний усім, хто взяв участь у цьому - "Центр волонтерства та захисту", а також усім, хто допомагає з логістикою!!!! Хочу нагадати, що свою допомогу для ЗСУ та ВПО ви можете залишати у будь-якому храмі міста і ми всі передамо за призначенням!"

Волонтер Наталія Фоміна додає: "Щиро дякуємо від імені медиків чотирьох бойових бригад,які скоро отримають такі необхідні зараз медикаменти, перев'язувальний матеріал, тонометри,ноші і багато чого корисного!Константин Маслов, завдяки вашим зусиллям, наполегливості і авторітету, вдалося налагодити роботу з волонтерським центром і отримати стільки медичного майна! Коли закінчиться війна,ви будете тією людиною,з ким ми будемо розділяти радість Перемоги! Бо ви щодня докладаєте максимум зусиль і всебічно допомагаєте війську!"

Надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби можна за адресою: Кременчук, пров. Л.Товстого, з 08 до 16.00. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet