11.03.2022р. Кременчук. Літургія Передосвячених Дарів у п’ятницю першої седмиці Великого посту

У п’ятницю першої седмиці Великого посту у храмі Апостолів Петра і Павла м.Кременчука була звершена Літургія Передосвячених Дарів. Богослужіння очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля храму протоієрея Віталія Богайчика, духовенства єпархії. Вознести гарячі молитви Господу з проханням про мир в нашій країні зібралися православні міста. Після заамвонної молитви Митрополит Миколай звершив молебень з читанням канону святому великомученику Феодору Тирону, після закінчення було освячено коливо. Під час Літургії були піднесені сугубі прохання та молитва за настання миру в Україні.

Наприкінці Богослужіння Його Високопреосвященство звернувся до присутніх зі святительським словом, привітав усіх зі святою Чотиридесятницею, побажав усердного молитовного подвигу та Божого благословення у проходженні Святого Великого посту. Закликав священників та вірян до стійкості, добрих справ та терпіння під час військових дій, котрі проводять війська РФ на території України, просив непохитно стояти на її захисті та посилити молитви за українських воїнів-захисників.

З благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet