26.02.2022р. Польська Православна Церква молиться за мир в Україні та закликає надавати допомогу біженцям

Звернення Архієпископа Люблінського і Холмського: Улюблені у Христі Всечесні Отці, Черниці, Брати та Сестри Люблінсько-Холмської єпархії! Наші Брати та Сестри в Україні зараз переживають трагедію війни. Цей дуже болісний і важкий їх досвід є закликом до нас щиро молитовно взивати до Бога в Пресвятій Троїці про дар миру. Вторгнення російських військ в Україну викликає у нас як відчуття загрози, так і глибокий опір. Бо порушено не лише права, що гарантують суверенітет і незалежність України, а й основне право людини на життя.

Як християни, ми покликані дотримуватися Божого закону та любити ближніх. Сам Христос ставить перед нами завдання бути людьми миру. Ми блаженні, коли є миротворцями (пор. Мф. 5,9).

У цей особливий час випробувань, починаючи з неділі про Страшний Суд, 27 лютого 2022 року, під час кожної Божественної Літургії та інших Богослужінь, з мого благословення, до сугубої єктенії має бути включене прохання про мир в Україні.

Звертаюся із закликом до вас, Брати і Сестри, а особливо до духовенства, надати всю необхідну допомогу військовим біженцям з України. Згадаймо всі з надією слова Псалмоспівця: «Господь дасть силу народу Своєму, Господь благословить народ Свій миром» (Пс. 29,11).

Водночас запевняємо наших Братів і Сестер із воюючої України про постійну молитовну підтримку та готовність допомогти тим, хто вже є чи прибуде на польські землі.

Продовжуємо в гарячих молитвах до всемогутнього Творця і Спасителя взивати про милість для нас, православних християн, і про мир в усьому світі на благо святих Божих Церков.

З благословенням

+ Архієпископ Люблінський і Холмський   

No votes yet