19.12.2021р. Кременчук. Архієрейське Богослужіння у день пам’яті Святителя Миколая Чудотворця

Сьогодні віряни Святої Української Православної Церква молитовно вшановують пам’ять Святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця. Численні прихожани Свято-Успенського кафедрального собору м.Кременчука зібралися на Божественну Літургію, яку очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля собору архімандрита Iосифа (Богайчик) та духовенства єпархії. Це особливий день для добрих справ, адже Святий Миколай Чудотворець є одним з найшанованіших Святих християнської церкви, захисником дітей та покровителем мандрівників. Саме 19 грудня українці традиційно дарують малечі гостинці – так звані "миколайчики".

По завершенні Божественної Літургії та молебню Митрополит Миколай звернувся до присутніх із проповіддю, розповів про життя Святителя Миколая Чудотворця, привітав зі святом та закликав вірян наслідувати його святе життя, творити добрі діла, які є проявом нашої любові один до одного. 

У свою чергу духовенство та віряни тепло та душевно привітали зі святом Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая, побажали молитвами його Небесного Покровителя допомоги Божої у архієрейському служінні.

No votes yet