14.10.2021р. Березоточа. Престольне свято храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці

У велике свято Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському храмі с. Березоточа. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Роман Кулинич, духовенство єпархії. Парафіяни та гості прийшли у цей чудовий осінній день, щоб разом молитовно відсвяткувати Престольне свято храму. Спільні молитви подяки й прослави Небесної Заступниці об’єднали людей в особливий для України день. Прихожани з сердечною любов’ю величали Пресвяту Діву й Богородицю, Небесну Царицю, Володарку Божої ласки й заступницю всіх християн. За Богослужінням підносили подячні молитви за воїнів-захисників нашої Вітчизни, а також молилися про Покров Божої Матері над Україною.

У своїй привітальній проповіді Владика розповів про історію свята Покрови Богородиці, наголосивши, що образ Покрова Пресвятої Богородиці, яким вона покрила всіх людей у церкві – це образ її заступництва за нас, адже завдяки заступництву Богородиці прощаються людські гріхи, лікуються болі і печалі. Будьмо наслідувати чесноти Матері Божої, благатимемо миру, молімося за тих, хто віддав життя за нас, а також за тих, хто боронить країну від ворога.

По завершенні урочистого Богослужіння Його Високопреосвященство подякував усім за спільні молитви та вручив Церковні нагороди вірянам, які внесли свій вклад у розвиток Святої Української Православної Церкви.

No votes yet