26.07.2021р. Кременчук. Панахида за народним мером

26 липня, у сьому річницю смерті народного мера Кременчука Олега Бабаєва, на Новореївському кладовищі відбулася панахида за вбитим градоначальником. Панахиду відслужив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні духовенства єпархії. Участь у панахиді взяли керівництво міста, родичі, друзі та колеги Олега Бабаєва. Присутні згадували добрі справи Олега Бабаєва і поклали безліч квітів до могили убитого мера Кременчука.

Напередодні увечері відбулася велелюдна хода пам’яті від вулиці Сумської до скверу імені Олега Бабаєва. Де відбулася меморіальна церемонія, хвилина мовчання та покладання квітів до його пам'ятника та фотографії. 

«Сім років тому трьома пострілами в мирному місті було вбито мера Олега Бабаєва, який для багатьох був надією, вірою, любов’ю... 1998 року Олег Бабаєв приїздить до Кременчука і з занедбаного м’ясокомбінату створює передове підприємство. Він тоді заявив, що відмовив собі в праві на невдачу. Потім він стає топ-менеджером галузі. В 2004 р. отримує звання «Заслужений працівник промисловості України»... Згодом Олег Мейданович стає нардепом. Це була дієва і вагома підтримка Кременчука та його мешканців на рівні держави. Потім кременчужани обирають його мером... Особливу увагу він приділив розвитку житлово-комунального господарства міста і вже за два роки Кременчук стає переможцем Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою». Олег Мейданович мав комплексний підхід до всього в місті: з’являються клумби і відроджуються парки, занедбане озеро в Міському саду реконструюється і стає візитівкою Кременчука, з’являються нові комунальні автомобілі, тролейбуси, починається ремонт в лікарнях. Він сприяє відкриттю музею авіації і космонавтики, влаштовує блискучий парад на День міста, відроджує спортивні заклади, з’являється стадіон «Кремінь -Арена»... Все це вказує на те, що так могла вболівати за місце лише справжня людина-керівник... Сьогодні він приклад того, як звичайний хлопчик може стати не просто політиком чи функціонером, а близькою людиною для кожного з нас», - зачитав ведучий церемонії.

За матеріалами сайту «Кременчуцька газета» https://kg.ua/news/carstvie-nebesnoe-na-mogile-babaeva-proshla-panihida-po-ubitomu-narodnomu-meru

No votes yet