18.05.2021р. с. Мелюшки. Освячено храм Святої Рівноапостольної Княгині Ольги

Для жителів с.Мелюшки день 18 травня ознаменувався значимою духовною подією  - освяченням храму Святої Рівноапостольної Княгині Ольги. Чин освячення провів Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля храму протоієрея Костянтина Тимко, духовенства єпархії. У світлих стінах храму звучали гарячі молитви Господу від численних прихожан з проханнями миру та здоров’я.

Його Високопреосвященство виголосив щиру вдячність за заслуги перед Святою Українською Православною Церквою настоятелю храму протоієрею Костянтину Тимко та нагородив його Митрою. Також високу відзнаку на увагу до церковних заслуг - Медаль «Козельщанської Ікони Пресвятої Богородиці», вручив Луценко Ользі Іванівні.

По завершенні Богослужіння Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай привітав усіх присутніх з освяченням храму, з Великодніми святами, наголосив на значенні храму Божого в житті людини, подякував кожному, хто доклав зусиль на благо храму, побажав здравія та добрих справ і преподав святительське благословення. 

No votes yet