18.04.2021р. с.Піщане. Богослужіння у Неділю п’яту Великого посту

П’ята Неділя Великого посту, остання недільна сходинка перед Входом Господнім до Єрусалима, присвячена святій V століття Марії Єгипетській – як зразку щирості й глибини каяття. Цього дня Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай разом з духовенством звершив Божественну Літургію у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с.Піщане. За Богослужінням Його Високопреосвященство, по благословінню Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, нагородив настоятеля храму протоієрея Анатолія Москаленка винятковою нагородою за особливі заслуги перед УПЦ - правом носіння другого хреста з прикрасами. Також Митрополит нагородив саном протоієрея клірика храму отця Павла Генсицького.

З високою особливою відзнакою настоятеля храму протоієрея Анатолія Москаленка сердечно привітали духовенство єпархії і прихожани храму, побажали йому Божого благословення та подальших звершень на духовній ниві.

Під час Богослужіння підносилась молитва про зцілення хворих та допомогу Божу лікарям і всім, хто докладає зусиль для боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19. По завершенні Митрополит Миколай звернувся до духовенства та вірян зі словами проповіді на Євангельську тему, привітав усіх з Воскресним днем та преподав святительське благословення.

Your rating: None Average: 5 (1 vote)