04.04.2021р. Кременчук. Неділя третя Великого посту - Хрестопоклонна

У Хрестопоклонну Неділю Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай разом з духовенством звершив Божественну Літургію в храмі Серафима Саровського. Під час Богослужіння Його Високопреосвященство, по благословінню Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, нагородив настоятеля храму архімандрита Феодосія (Овчарук) винятковою нагородою за особливі заслуги перед УПЦ - правом носіння другого хреста з прикрасами.

Митрополит Миколай наголосив, що отримана нагорода є відзнакою як звершені добрі справи так і є благословенням на подальші труди у славу Божу і на благо Святої Православної Церкви. Архімандрита Феодосія сердечно привітали з високою нагородою прихожани храму і побажали йому Божого благословення, заступництва Господа та подальших звершень на ниві духовній.

Цього дня за заслуги перед УПЦ та благодійну діяльність отримали високі церковні нагороди і меценати храму. Під час Богослужіння підносилась молитва про зцілення хворих та допомогу Божу лікарям і всім, хто докладає зусиль для боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19. По завершенні Митрополит Миколай звернувся до духовенства та вірян зі словами проповіді на Євангельську тему, привітав усіх з Воскресним днем та преподав святительське благословення.

Your rating: None Average: 1 (1 vote)