20.11.2016р. Кременчуцька школа-інтернат ім. А.С.Макаренка відзначила 55-ти річний ювілей

18 листопада Кременчуцьку загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів ім. А.С. Макаренка  вітали із 55-ти річним ювілеєм представники кременчуцької міської влади на чолі із заступником міського голови Ольгою Усановою та начальником міського департаменту освіти Геннадієм Москаликом, представники громадськості, колишні і нинішні працівники  та вчителі, вихованці. З благословення Преосвященнійшого єпископа Миколая з ювілеєм школу привітав глава соціального відділу Кременчуцької єпархії протодиякон Віктор Дудніченко.

Кременчуцька школа-інтернат почала працювати у  листопаді 1961 року, вона була розрахована  600 вихованців. У  листопаді 1967 року їй було присвоєне ім’я  видатного педагога А.С.Макаренка. Наразі у навчальному закладі  навчається і виховується 185 дітей. Більше 20 років очолює школу- інтернат Олександр Кириченко. Він першим привітав колектив свого навчального закладу, його вихованців, колишніх педагогів та випускників  з 55-ти річним ювілеєм, зазначивши, що більш ніж за півстоліття в інтернаті багато чого змінилося, але всі  ці роки його  колектив  працював заради дітей, які в ньому навчалися і виховувалися. Олександр Кириченко зазначив, що сьогодні в залі присутні педагоги, які пропрацювали тут більше 30 років.

Привітала колектив начального закладу, ветеранів, вихованців і колишніх випускників від імені міського голови Віталія Малецького заступник міського голови Ольга Усанова. Особливі слова подяки вона адресувала педагогам, які віддають дітям тепло своїх сердець і дають путівку в життя. Вихованцям Ольга Усанова побажала щасливої долі, а навчальному закладу  - довгих і успішних років існування. Від кременчуцької міської влади  і міського голови вона передала школі цінний подарунок, який стане в нагоді у побуті. Разом із Олександром Кириченком Ольга Усанова  виконала ще одну приємну місію - вручила відзнаки кращим педагогам та  нагрудну медаль «За миротворчу діяльність» випускнику інтернату, учаснику АТО, молодшому сержанту Збройних Сил України Валерію Кібальнику.

Слова вітання на адресу навчального закладу висловив і начальник міського департаменту освіти Геннадій Москалик, який починав свою трудову діяльність, працюючи молодим педагогом у інтернаті ім. Макаренка. Він разом із Ольгою Усановою вручив його  кращим вчителям та працівникам Почесні грамоти департаменту освіти.

Зі словами теплих привітань, побажань взаєморозуміння, жертовної безкорисливої любові педагогічному колективу і доброї пам'яті від вихованців, звернувся і глава соціального єпархіального відділу протодиякон Віктор Дудніченко. По благословенню Преосвященнійшого єпископа Миколая, главою відділу були піднесені подарунки з нагоди ювілею школи, серед яких Образ святителя Миколая Чудотворця, покровителя сиріт і страждущих. А також електричний чайник великого об'єму з функцією підтримки температури (термопот), і настільні розвиваючі ігри для вихованців школи.

Згадували цього дня і роки становлення школи-інтернату, і його колишніх керівників та працівників, а також випускників минулих років, які й досі з теплотою згадують свої роки навчання. А нинішні вихованці в подарунок рідній школі підготували чудову концертну програму.

За матеріалами сайту Кременчуцької міської ради https://www.kremen.gov.ua/index.php/news/main/5428

Your rating: None Average: 5 (2 votes)