16.11.2016р. Відійшов до Господа протоієрей Павло Малетич

11 листопада, на 59-му році життя, відійшов до Господа настоятель Іоанно-Богословської церкви м. Заводське Лохвицького благочиння протоієрей Павло Малетич. Єднаючись через спільну молитву,  єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай, від імені духовенства і вірян єпархії висловлює щирі співчуття родині спочилого, осиротілій пастві, священнослужителям, а також усім, хто любив і шанував отця Павла. Нехай Всемилостивий Господь прийме його в оселі Праведників, зі святими упокоїть його душу й дарує Царство Небесне.

З благословення Правлячого Архієрея 14 листопада чин похорону священика та панахиду за покійним відслужив благочинний Лохвицького округу протоієрей Михаїл Товстяк у співслужінні численного духовенства єпархії. Помолитися за вічний спокій померлого отця Павла прибули священики єпархії, керівники Лохвиці, Заводського, приїхали віруючі різних парафій, духовні чада батюшки – всі, кому він був дорогий. У своїх висловлюваннях духовенство та миряни підкреслювали, що знали отця Павла як справжнього Пастиря, чуйну та вірну Христу і Церкві людину.

Хай Всевишній упокоїть отця Павла, нехай знайде вічний спокій і Царство Боже, до якого йшов і прагнув протягом свого життєвого шляху.

Your rating: None Average: 5 (8 votes)