Епархия


Архімандрит Феодосій (Овчарук Ростислав Анатолійович) настоятель храму преподобного Серафима Саровського за ухилення в розкол був заборонений у священослужінні. Відповідний Указ підписано сьогодні Митрополитом Кременчуцьким і Лубенським Миколаєм.


У Неділю 29-ту по П’ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у храмі на честь Святого Апостола Андрія Первозванного. Разом зі священством єпархії багато кременчужан возносили молитви Господу в останні дні Різдвяного посту. За Богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов продовжує плідну співпрацю з волонтерською організацією - Марина Шляпина. Разом з настоятелем Свято – Покровського храму с. Кам’яні Потоки протоієреєм Сергієм Панчуком зібрали найнеобхідніше – в першу чергу це ліки, які передали туди, де це вкрай необхідно. Не скажемо куди, але там дуже потрібно, на 3 локації наших хлопчиків, де вони героїчно тримають оборону нашої Держави.


Великдень – велика радість для кожного, і, звичайно, ми не можемо не розділити цю радість з нашими дорогими захисниками України. Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає, що сьогодні відправили посилку воїнам ЗСУ зі 60 смачними Пасочками та оберегами, зробленими власноруч прихожанами храму. Дякуємо «Маркетопт» Власна випічка за надану допомогу. Нехай Господь оберігає наших Захисників, молимося за Перемогу і допомагаємо війську! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!


У свято П’ятидесятниці в Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука було звершене урочисте Богослужіння, яке очолив архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай. Цього дня багато православних прийшли до храму вознести молитви та за давнім благочестивим звичаєм освятити пахуче зілля. За традицією, одразу після Літургії було відправлено Вечірню, за якою читалися коліноприклонні молитви, що були складені святителем Василієм Великим у IV столітті. Наприкінці Богослужіння архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді та сердечними привітаннями з Днем Святої Трійці.

Pages