Епархия


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов продовжує плідну співпрацю з волонтерською організацією - Марина Шляпина. Разом з настоятелем Свято – Покровського храму с. Кам’яні Потоки протоієреєм Сергієм Панчуком зібрали найнеобхідніше – в першу чергу це ліки, які передали туди, де це вкрай необхідно. Не скажемо куди, але там дуже потрібно, на 3 локації наших хлопчиків, де вони героїчно тримають оборону нашої Держави.


Великдень – велика радість для кожного, і, звичайно, ми не можемо не розділити цю радість з нашими дорогими захисниками України. Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає, що сьогодні відправили посилку воїнам ЗСУ зі 60 смачними Пасочками та оберегами, зробленими власноруч прихожанами храму. Дякуємо «Маркетопт» Власна випічка за надану допомогу. Нехай Господь оберігає наших Захисників, молимося за Перемогу і допомагаємо війську! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!


У свято П’ятидесятниці в Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука було звершене урочисте Богослужіння, яке очолив архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай. Цього дня багато православних прийшли до храму вознести молитви та за давнім благочестивим звичаєм освятити пахуче зілля. За традицією, одразу після Літургії було відправлено Вечірню, за якою читалися коліноприклонні молитви, що були складені святителем Василієм Великим у IV столітті. Наприкінці Богослужіння архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді та сердечними привітаннями з Днем Святої Трійці.


19 грудня, у свято Святого Миколая Чудотворця, громада церкви "Всіх скорботних радість" с. Лука, разом із настоятелем храму протоієреєм Володимиром Ольшанським, відвідала відділення для хронічно хворих Лохвицької районної лікарні села Лука. Батюшка зі своїми вірними чадами помолився о здравії хворих і побажав усім здоров'я, сил, щоб з терпінням і смирінням приймати усе, що нам дає Господь. У кінці відвідин, привітавши всіх зі святом, вручив їм смачні гостинці від Святого Миколая. 


Наступила долгожданная весна. Просыпается природа от долгого зимнего сна. Лесные поляны и клумбы жилых кварталов покрываются нарядным нерукотворным живым цветочным ковром. Сорванный или срезанный весенний цветок сложно, а можно сказать, что даже не возможно сохранить свежим. Одна из попыток сохранить на память вестников весны - нарисовать их на холсте. Вот и воспитанники воскресной школы при Свято-Троицкой церкви под руководством преподавателя Дмитрия Васильевича попытались перенести красоту весенних букетов на шёлк используя стиль рисунка - батик.

Pages