Archive - Jan 6, 2023

Date


Сьогодні день наповнений особливим піднесенням, надією та святковим настроєм, і напередодні Різдва Христового у Свято-Троїцькому храмі м. Кременчука Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив святкове Вечірнє Різдвяне Богослужіння. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство єпархії. Молитовно вшанувати Богонемовля зібралися прихожани храму.


Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов у Фейсбук розповідає про різдвяні вітання військовослужбовців: «Сьогодні разом с хором храму св.мч. Іоанна-Воїна ми привітали колядками один з підрозділів Національної Гвардії України з прийдешнім Різдвом Христовим!!! Також вознесли молитви за Українських воїнів, котрі боронять нашу Україну від ворога!


У Різдвяний Святвечір у Свято-Троїцькому храмі м. Кременчука відбулася Божественна Літургія за чином святителя Василя Великого. Богослужіння очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля храму протоієрея Анатолія Дружка, духовенства єпархії. На завершення Богослужіння священнослужителі зі співом Різдвяного тропаря вийшли на середину храму зі свічкою, що йде попереду та символізує Віфлеємську зірку, яка сповістила світові про народження Спасителя Христа.