Archive - 2023

Date

March 25th


В канун Неділі четвертої Великого посту, преподобного Іоанна Ліствичника, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Вечірнє Богослужіння у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство єпархії. На Великопісному Богослужінні возносили молитви Господу за мир православні міста. Після читання святого Євангелія Митрополит звернувся до присутніх зі словом проповіді, розповів вірянам про четверту неділю Великого посту, яка присвячена згадці про книгу преподобного Іоанна Ліствичника «Ліствиця». 

March 22nd


Невимовний біль охоплює серця мешканців Оболонської громади - загинув ще один Герой, патріот, захисник та воїн - Микола Іванович Банніков. Народився юнак 12 червня 2001 року в селі Бурбине. З перших днів війни він став захищати рідну Україну та її цілісність і незалежність. Щиро співчуваємо рідним і близьким загиблого. Доземно вклоняємося нашому воїну – захиснику. Сьогодні, 22 березня, рідні, друзі та побратими долучитися до "живого коридору" для зустрічі загиблого земляка Миколи Баннікова в селі Бурбино по вулиці, де проживав загиблий Герой.


Глава єпархіального соціального відділу Кременчуцької єпархії отець Никита Маслов повідомляє на сторінці у Фейсбук про те, що з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая, відновлює свою діяльність молодіжне братство на честь святителя Миколая. Запрошуємо усіх охочих приєднатися до нас! Разом ми будемо допомагати людям та вести активний образ життя, а саме: збиратися за цікавими бесідами за чашкою кави, влаштовувати кіно/літературні вечори, благодійні акції, виходити на прогулянки чи пікніки та багато іншого. 


Глава єпархіального соціального відділу Кременчуцької єпархії отець Никита Маслов розповідає, що з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая, силами храмів та монастирів нашої єпархії, 21 березня в черговий раз було доставлено гуманітарну допомогу продуктами харчування для жителів Херсонщини. Дякуємо громаді та священнослужителям за справи милосердя! Велике прохання до всіх, хто має бажання та можливості долучитися та підтримати нас фінансово.

March 19th


Чорнухинська громада понесла ще одну болісну втрату – під час штурмових дій противника та мінометного обстрілу в Донецькій області, 13 березня 2023 року загинув сержант Яковенко Олег Володимирович, 1972 року народження, житель с. Харсіки. Громада, рідні та побратими з глибокою повагою та скорботою провели героя в останню путь. Чин відспівування та поховання новопреставленого воїна відслужили священнослужителі Кременчуцької єпархії настоятель храму Покрова Пресвятої Богородиці протоієрей Петро (смт. Чорнухи) і настоятель Свято - Троїцького храму протоієрей Іоанн (с. Гільці).

Pages