Archive - Aug 2022

August 31st


У Потоках провели в останню путь захисника України Володимира Зайцева, який боронив Батьківщину. Герой загинув 28 серпня, виконуючи бойове завдання у населеному пункті Дуванка Золочівського району у Харківській області. Настоятель Свято-Троїцького храму с.Потоки протоієрей Анатолій Дружко у співслужінні архімандрита Василія (Анохін) та протоієрея Іоанна Вуса звершили чин відспівування українського воїна. Попрощатися із захисником України прийшли його рідні та близькі, бойові побратими, військовослужбовці ЗСУ.

August 29th


Сьогодні, у Попразднство Успіння Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії та перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворного Образа (Убруса) Господа Ісуса Христа, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору архімандрит Іосиф (Богайчик), духовенство єпархії. Цього дня за Богослужінням прихожани храму та священство молилися Господу за мир в Україні та молитовно відзначили 15 річницю заснування Кременчуцької єпархії.

August 28th


Сьогодні православний світ молитовно відзначає величне двунадесяте свято та прославляє Успіння Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії. Вознести молитви за мир Господу та величати Пресвяту Богородицю у Престольне свято Свято-Успенського кафедрального собору зібралися багато кременчужан та гостей міста. Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у співслужінні настоятеля собору архімандрита Iосифа (Богайчик) та численного духовенства єпархії. На малому вході Митрополит Миколай удостоїв священство та вірян богослужбових нагород.

August 27th


Завтра, 28 серпня, Свята Українська Православна Церква святкує величне двунадесяте свято – Успіння Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії. В канун Престольного свята Свято-Успенського кафедрального собору Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Вечірнє Богослужіння.  Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору архімандрит Іосиф (Богайчик), духовенство храму і єпархії. Під час Богослужіння було винесення перед полієлеєм на середину храму прикрашену квітами плащаницю Божої Матері. Вознести молитви Пресвятій Богородиці зібралися православні міста.

August 25th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов ділиться новинами зі збору чергової допомоги та дякує причетним: «Ми отримали довгоочікувану посилку! Завдяки допомозі зібраної парафіянами храмів св.мч. Іоанна-Воїна та Свято-Троїцького храму ми змогли придбати такі необхідні на передовій гемостатичні бинти для військових медиків та для особистих аптечок солдатів! Друзі, пишіть, кому потрібні бинти для укомплектування аптечок!

Pages