Archive - Jun 22, 2022


Настоятель Свято-Троїцького храму м.Кременчука протоієрей Анатолій Дружко розповідає, що громада храму приймає активну участь у зборі коштів, продуктів харчування та іншого для потребуючих дітей, воїнів чи переселенців. Цього разу кошти зі скриньки для пожертвування вирішили витрати для малюків Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини. Крім звичайного набору продуктів харчування (олія, крупи, овочі тощо) особливе захоплення у дітлахів викликали такі смачні полуниці та черешні! Дякуємо всім, хто допомагає примножувати щасливі дитячі усмішки!


22 червня українці щорічно відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. У рамках відзначення Дня скорботи у місті Глобине біля пам’ятника «Вічної Слави» відбувся мітинг-реквієм пам'яті жертв Другої світової війни. Присутні згадали Героїв тодішньої і теперішньої війни, які боролися і віддали життя за волю і майбутнє України. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх полеглих. Поминальну панахиду провів Благочинний Глобинської громади, настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей Володимир Хохидра.


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов звертається до всіх причетних до допомоги бійцям: «Друзі! Величезна подяка всім, хто взяв участь у зборі допомоги нашим бійцям!!! Сьогодні все передали! Дякуємо волонтеру Khrystyna Mytsak за медикаменти! Спасибі Ірині Сарапук за ліки та панами! Спасибі Наталії Фоміна за аптечку, турнікети та ліки! Дякуємо Natalia Marynych за кепки для бійців. Також передали перев'язувальні матеріали, ласощі. Дякуємо за смакоти працівникам мережі «Маркетопт» та Дмитру Лючкову!»