Archive - Apr 6, 2022


День Благовіщення – початок історії нашого спасіння, свято, в яке ми згадуємо, як архангел Гавриїл з’явився Діві Марії і приніс їй звістку про те, що через Неї народиться у світ Спаситель — Іісус Христос. Завтра Престольне свято молитовно відзначить громада храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м.Кременчука. В канун свята Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Вечірнє Богослужіння у співслужінні настоятеля храму протоієрея Павла Генсицького, духовенства єпархії. Вознести особливі прохання за мир у молитвах до Богородиці зібралися православні міста.


Робота по збору допомоги нужденним, як і наші молитви за мир в Україні, не припиняються ні на мить. Ми так пишаємося кожним небайдужим та прагнемо найшвидшого миру! Настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов дякує Господу, що ми змогли взяти участь у збиранні необхідних продуктів для людей, які постраждали від Російської агресії в Охтирці. Сьогодні ми передали 2 мішки картоплі, мішок цибулі, мішок макарон (25 кг), мішок борошна, рис, мінеральну воду тощо. Спасибі Марині Шляпіній і всім, хто невпинно працює для допомоги ближнім!


На фото – велика кількість найрізноманітніших продуктів харчування та медикаментів, які зібрала громада Свято-Варваринського храму. Настоятель храму протоієрей Олександр Юрковський розповідає: «Від початку війни наш храм постійно допомагає волонтерам збирати всі необхідні продукти та медикаменти для воїнів ЗСУ та переселенців. В канун свята Благовіщення ми молимо Пресвяту Богородицю за мир в Україні, ми знову зібрали пожертву та закликаємо всіх бажаючих допомагати в цій благодійній справі.