Archive - Apr 24, 2022


В день Світлого Христового Воскресіння куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов висловлює щиру подяку всім, хто ось вже два місяці день і ніч своєю працею виборює Україні мир: Христос Воскрес!!! Любі друзі! Від щирого серця вітаю всіх зі світлим Святом Воскресіння Христового! Цього дня хочу особливо подякувати всім, хто в ці дні робить все можливе та неможливе, щоб допомогти нашим ЗСУ, біженцям, постраждалим, ВПО – це волонтери, храми Кременчука, підприємства та звичайні люди!!!


В день Світлого Христового Воскресіння з Пасхальною радістю завітали до будинку захищеної старості с. Дмитрівка. Ієрей Сергій Василина розповідає, що спільними зусиллями парафіян храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Дмитрівка,  храму Святої Трійці села Потоки було закуплено паски. "Носіть тягарі один одного, і таким чином виконайте закон Христовий" (Гал. 6:2).  Закон цей весь дихає любов'ю, він весь полягає в ній одній, а люблячий брата, звичайно, завжди носитиме його тягар і тим полегшить його важкий хрест. Пам'ятатимемо, що все, що ми маємо, не нам належить.


У Свято Світлого Христового Воскресіння Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору архімандрит Іосиф (Богайчик), духовенство єпархії. Священнослужителі на чолі з Митрополитом Миколаєм та разом з вірянами пройшли Хресною ходою навколо головного собору Кременчуцької єпархії. Виголошено огласительне Слово на Святу Пасху святителя Іоанна Златоуста, а Владика привітав паству з Воскресінням Христовим та роздав пасхальні подарунки вірянам.