Archive - Apr 19, 2022


Запах хліба! Як багато зараз сенсу у цих двох словах… Особливо, коли хліб - це розкіш, адже після початку війни росії проти України багато для кого хліб на вагу золота! Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає, що завдяки допомозі Кохнівського хлібзаводу вдалося організувати так, щоб люди в деокупованих селищах вже завтра зможуть вдихнути запах свіжого хліба. 300 буханців хліба з іншими продуктами вже сьогодні вирушить у район Іванкова, а загалом це 2000 пакетів продуктових наборів.


Великдень – велика радість для кожного, і, звичайно, ми не можемо не розділити цю радість з нашими дорогими захисниками України. Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає, що сьогодні відправили посилку воїнам ЗСУ зі 60 смачними Пасочками та оберегами, зробленими власноруч прихожанами храму. Дякуємо «Маркетопт» Власна випічка за надану допомогу. Нехай Господь оберігає наших Захисників, молимося за Перемогу і допомагаємо війську! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!


Наближається святий Великдень, свято, яке неможливо уявити без справ милосердя. З ініціативи прихожан Свято-Успенського кафедрального собору та настоятеля архімандрита Iосифа (Богайчик), за час Великого посту до свята Пасхи були зібрані кошти, на які було придбано необхідні речі в «Спеціалізований Будинок Дитини» Кременчука. Дякуємо всім причетним за допомогу, турбуємося про кожну потребуючу дитину, кожного воїна та переселенців.