Archive - Apr 17, 2022


Сьогодні Свята Українська Православна Церква відзначає свято Входу Господнього до Єрусалиму! За Богослужінням в храмі Покрова Пресвятої Богородиці с. Дмитрівка були піднесені молитви за мир в Україні та здоров’я захисників нашої Батьківщини. Ієрей Сергій Василина розповідає, що після Богослужіння було передано гуманітарну допомогу воїнам ЗСУ та переселенцям, які мешкають на території с. Дмитрівка, а також пожертву для придбання палива для потреб тероборони. Поки ми займалися закупівлями продуктів, малеча теж не сиділа склавши руки, їх шедевр представлено на фото!


Сьогодні, за тиждень до Великодня, ми молитовно святкуємо одне із дванадцяти великих свят - Вхід Господній у Єрусалим, або у народі Вербна неділя. Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука у співслужінні настоятеля храму протоієрея Анатолія Дружко, духовенства єпархії. Під час Богослужіння Митрополит Миколай звершив урочисте нагородження богослужбовими нагородами духовенства єпархії за заслуги перед Святою Українською Православною Церквою та до дня Святої Пасхи:


Сьогодні ми відправили чергову допомогу воїнам ЗСУ. Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов зазначає, що громада Кременчуцької єпархії з великою увагою відноситься до того, щоб придбати саме ті речі або продукти, які потребують військові. Щиро вдячний кожному воїну за наближення миру та кожній людині, яка допомагає молитвою, доброю справою або матеріальною допомогою. Надати допомогу та дізнатися про нагальні потреби можна за адресою: Кременчук, пров.