Archive - Mar 2022

March 31st


Дорогі брати та сестри! В сьогоднішні нелегкі часи звертаємося до Вас з закликом до єдності в час, коли Російська Федерація пішла війною проти нашої країни та її громадян. Ми завжди підтримували, підтримуємо та будемо підтримувати цілісність та непорушність Української землі. У всіх храмах та монастирях Кременчуцької єпархії здійснюються молитви за наших воїнів та за мир в Україні. Також наші храми проводять збори продуктів харчування, медикаментів та речей для військових та всіх потребуючих.

March 30th


Свято-Покровський храм с. Кам’яні Потоки вкотре допомагає нашим українським воїнам. Настоятель храму протоієрей Сергій Панчук розповідає, що цього разу було передано гуманітарну допомогу (продукти, домашні рибні консерви, яблука, газові горілки і балончики) для 92-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Нехай Господь благословляє та захищає наших воїнів і допомагає їм отримати перемогу над російськими окупантами! Також громада храму продовжує допомагати продуктами харчування вимушеним переселенцям із Чернігова.

March 29th


Міський голова Кременчука Віталій Малецький вручив письмові Подяки окремим людям та громадам храмів Кременчуцької єпархії. Ці відзнаки дуже дорогі нам, бо за кожною з них стоїть багатогодинна турбота, неперестанна молитва, надія та віра в мир. Подяку «За небайдужість, сердечну доброту, моральну стійкість, людяність, готовність до взаємодопомоги у надскладний для нашої країни час. Тримаємо стрій!


Настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов традиційно розповідає про чергову допомогу військовим: «У цей нелегкий час, коли Росія напала на нашу багатостраждальну Україну, кожен Українець робить все і навіть більше, щоб наблизити перемогу України над ворогом. Нашим приходом було зібрано та передано допомогу для 92-ї окремої механізованої бригади. Передали продукти харчування: мішок картоплі, цукор, борошно, крупи, консерви. І звичайно ж, солодощі – 33 кг печива та 6 кг цукерок. Вдячний кожному парафіянину та друзям храму за допомогу у збиранні продуктів!

March 28th


Із сумом повідомляємо, що 16 березня 2022 року у м. Волноваха у бою за нашу Україну, виявивши стійкість і мужність, загинув старший солдат Кухар Віталій Вікторович, 1982 року народження, житель с. Кізлівка Чорнухинської громади. Священнослужителі Свято-Покровського храму УПЦ смт Чорнухи 26 березня звершили чин відспівування і похорону. Нехай спочине з миром душа Віталія Вікторовича, який у годину лихоліття не стояв осторонь, не зміг спокійно дивитися на страждання українського народу і пішов захищати честь і незалежність України. Вічна пам'ять Героям!

Pages