Archive - Dec 30, 2022


Друзі, дякую Вам що відгукнулися! Ми зібрали необхідну сумму, та вже зробили заказ!!! Ще хлопцям залишилось на смаколики! Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розпочав у Фейсбук збір коштів на закупівлю необхідного воїнам ЗСУ: «Відкриваємо збір! Пам'ятаєте, ми купували на пробу саперні лопатки для 46-ї бригади Так ось, лопатки на передовій, та дуже сподобались хлопцям в роботі!


Сьогодні, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай з численним священством та вірянами зустріли у Кременчуці Всеукраїнську Хресну ходу зі святинями. Для молитовного поклоніння до Свято-Успенського кафедрального собору (Крюків) привезли ікону Покрови Божої Матері з часткою омофора та ікону Святителя Миколая з часткою його мощей. Після зустрічі святинь у соборі було відслужено Всенощне Бдіння з молитвами за мир, спокій і благополуччя в Україні.


Соціальний відділ Кременчуцької єпархії продовжує організацію приготування та роздачі гарячих обідів всім нужденним. Глава єпархіального соціального відділу отець Нікіта Маслов нагадує, що кожного вівторка та четверга на території Свято-Троїцького храму об 11.00 готують та роздають їжу та чай всім нужденним, на сьогодні це близько 60 людей. Тож велике прохання до всіх, хто має бажання та можливості долучитися та підтримати нас фінансово.