Archive - Jun 2021

Date

June 27th


Неділя Всіх Святих, яку молитовно відзначаємо за тиждень після сходження Святого Духа на П’ятидесятницю, – це свято Церкви Божої, бо цього дня згадуються всі Святі. У 1-у Неділю після П’ятдесятниці, день пам’яті Всіх Святих, своє Престольне свято молитовно відзначив храм Всіх Святих м.Кременчука. Божественну Літургію очолив Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні настоятеля храму архімандрита Петра (Багаудинова), духовенства єпархії. Під час Богослужіння молилися численні прихожани храму.

June 25th


Сьогодні Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай, на честь річниці обретіння мощів священномученика Володимира, Митрополита Київського, очолив святкове Богослужіння у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. За Богослужінням возносили молитви Господу духовенство та багаточисленні віряни столиці. Після читання святкового зачала Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді. За Богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир, про хворих, лікарів та прохання про припинення епідемії.


25 червня, у Неділю 1-шу після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну Літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Сьогодні Українська Православна Церква відзначає день тезоіменитства свого Предстоятеля та 50 років чернечого життя Блаженнішого Владики.

June 24th


Напередодні дня пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Всенічне бдіння на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужив сонм архієреїв: Митрополити, у тому числі і Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай, Архієпископи та Єпископи УПЦ, а також братія обителі у священному сані. За Богослужінням молились студенти Київських духовних шкіл, чисельні паломники та парафіяни Києво-Печерської обителі.


З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія з 15 по 17 червня 2021 року, під головуванням Голови Місії Синодального відлілу УПЦ у справах сім’ї Високопреосвященнішого митрополита Ровеньківсського та Свердловського Пантелеімона відбулася IX Всеукраїнська конференція керівників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім‘ї. Делегатом від Кременчуцької єпархії був керівник єпархіального відділу протоієрей Георгій Гербик.

Pages