Archive - Jun 2018

Date

June 26th


Стало доброю традицією у с. Лука Лохвицького благочиння, у святковий для випускників школи день, приходити у церкву на молебень і благословення. Цей рік не став винятком. Десять випускників Лучанської школи урочисто, з батьками, прийшли до церкви «Всіх скорботних Радість». Настоятелем храму протоієреєм Володимиром Ольшанським був відслужено молебень і батюшка благословив дітей та подарував іконки і хрестики. Батюшка сказав своє напутні слова для випускників, побажав їм не забувати не тільки своїх батьків, а й звертатися частіше до Бога, до церкви, до свого Ангела-охоронця.

June 25th


25 червня, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви – всього понад сімдесят архієреїв, архієпископ Берлінський і Німецький Марк (РПЦЗ), а також гості у священному сані та духовенство обителі. Серед запрошених і архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай.


Воскресная школа Свято-Успенского кафедрального собора г.Кременчуга устроила для ребят детского психоневрологического санатория «Славутич» развлекательный квест. Игра проходила на уютной территории санатория и специально не привязывалась к какому-либо возрасту, поэтому была интересна всем участникам. Ребята из старшей группы Воскресной школы стояли на станциях, где дети «Славутича» выполняли увлекательные задания: играли в «мэмори», рисовали, танцевали, пели, расшифровывали послание, играли на шумовых инструментах, участвовали в эстафетах, отгадывали загадки и главное - много улыбались.

June 24th


24 червня, напередодні дня пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужив сонм єпископату Української Православної Церкви, духовенство та гості Лаври в священному сані, серед яких і архієпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай. Після читання Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся зі словом проповіді, розповівши про сьогоднішнє Євангельське читання.


В неделю четвертую по Пятидесятнице архиепископ Кременчугский и Лубенский Николай возглавил Божественную Литургию в Свято-Троицком храме г.Кременчуга. Его Высокопреосвященству сослужили настоятель храма протоиерей Анатолий Дружко, духовенство храма и епархии. За Богослужением архиепископ за труды во благо Святой Православной Церкви наградил медалью Козельщанской Иконы Божией Матери протоиерея Георгия Бруско. На Воскресное Богослужение восславить Господа собрались множество православных.

Pages