Archive - May 2018

Date

May 31st


Воскресная школа Свято-Успенского кафедрального собора г.Кременчуга провела традиционную весеннюю зарницу. Игра на природе превратилась в самое настоящее кругосветное путешествие. Ребята поделились на три команды по жребию: туристы, пилигримы и странники. Потом получили путёвку, составленную по всем правилам турагентств, и «оформили загранпаспорт»: придумали свою эмблему, нарисовали её на щеке или руке каждому участнику, сочинили подходящий девиз.

May 29th


25 травня учні загальноосвітньої школи державної установи «Кременчуцька виховна колонія» відзначили Свято останнього дзвоника. Свято, яке не залишило байдужим кожне юнацьке серце та залишиться в пам’яті на все життя. Цього свята немає в жодному календарі, та на нього чекав після плідної навчальної діяльності кожен учень школи. Найбільш зворушливим воно видалось для дев’ятнадцяти випускників. Ще попереду державна підсумкова атестація та відповідальний крок – зовнішнє незалежне оцінювання якості знань.

May 28th


28 травня, у день Святого Духа, Свято-Троїцький храм села Пронозівка Глобинського благочиння урочисто та душевно відзначив Престольне свято. Святкову Божественну Літургію звершив благочинний Глобинського округу протоієрей Володимир Хохидра у співслужінні шістьох священнослужителів Глобинського благочиння. На святкове Богослужіння до сільського храму зійшлися парафіяни і віруючі з сусідніх сіл, символічно до свята несучи в руках квіти, зелене гілля. У затишній церкві розливався молитовний спів. Запах зелені змішався з ароматом ладану.


У День Святого Духа Високопреосвященніший Архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай з Високопреосвященнішим Архієпископом Ніжинським і Прилуцьким Климентом разом та Високопреосвященнішим Архієпископом Конотопським і Глухівським Романом звершили Божественну Літургію у Свято-Троїцькому Густинському жіночому монастирі у співслужінні духовенства Ніжинської єпархії та гостей обителі у священному сані. Після читання Святого Євангелія Архієпископ Климент звернувся до пастви зі словом проповіді. За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

May 27th


В День Святой Троицы, праздник Пятидесятницы, в Свято-Троицком храме г. Кременчуга была совершена праздничная Божественная Литургия. Богослужение возглавил архиепископ Кременчугский и Лубенский Николай. Владыку у входа в храм с хлебом и цветами встречали прихожане. На Литургии Владыка совершил диаконскую хиротонию над Петром Голиком. Также архиепископ наградил клириков храма, протоиерея Анатолия Дружко и протоиерея Иоанна Вуса медалью Козельщанской иконы Божией Матери.

Pages