Archive - Apr 2018

April 30th


За доброю традицією, у другу неділю після Пасхи, Недільна школа Свято-Покровського храму села Кам'яні Потоки представила Пасхальний спектакль "Муха-цокотуха на новий лад". На дійство були запрошені батьки, родичі, прихожани храму і всі бажаючі. Свято розпочали співом тропаря Світлому Христовому Воскресінню. Після цього з вітальним словом виступив настоятель храму протоієрей Сергій Панчук. Також діти показали пасхальну казку, де актори весело і креативно виконали свої ролі. Наприкінці виступу діти привітали усіх мам і бабусь зі святом Жінок-мироносиць.

April 26th


26 квітня, в Міжнародний день пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи, у місті Заводському Лохвицького благочиння, в Іоанно-Богословському храмі було відслужено панахиду по усіх постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Засвідчити свою повагу загиблим героям і взяти участь у молитві в храмі зібралися віруючі. По завершенні усі продукти від панахиди і зібрані кошти було передано дітям з малозабезпечених сімей.

Церковна громада


На День жен-мироносиц православная агитбригада «Три D – Давай дарить добро!» была в очередной раз приглашена с выступлением в Бориспольскую епархию. Инициатором мероприятия выступил настоятель Свято-Михайловского храма с.Светильня Броварского района о.Максим (Молотков). Воскресная школа Свято-Успенского кафедрального собора г.Кременчуга решила совместить, как говорится, приятное с полезным. Ребята совершили паломничество в г.Киев, посетив Киево-Печерскую лавру, Свято-Покровский, Введенский, Ионинский монастыри.

April 25th


Православная агитбригада «Три D - Давай дарить добро!» приняла активное участие в благотворительной акции, организованной компанией FERREXPO. Проводимым мероприятием были охвачены такие населённые пункты: Саловка, Пришиб, Дмитровка, Новая Галещина, Малая Кахновка, Потоки. В ходе акции награждались поощрительными премиями и благотворительной помощью местные талантливые и активные школьники, а также дети, семьи которых попали в сложные жизненные ситуации.


22 квітня, у неділю Жон-Мироносиць, на подвір’ї храму Іоанна Богослова  смт. Нова Галещина було людно та гамірно. То вихованці Недільної школи "Христослави" запросили  долучитися до свята прихожанок гостей - жінок, дівчаток, бабусь. День вшанування Жон-Мироносиць влучно переплелося із веснянками та гаївками. "Кривий танець", який водили на подвір’ї, не залишив байдужим присутніх. Із запалом діти та дорослі грали в "Струмочок". Із вітальним словом до всіх присутніх звернувся настоятель храму Іоанна Богослова протоієрей Богдан Матвіїв.

Pages