Archive - May 11, 2016


Вихованці Недільної школи при Свято - Георгіївському храмі м.Гребінка на Світлій седмиці з благословення благочинного Гребінківського округу протоієрея Василя Ціко відвідали будинок для літніх людей у с.Вороненці Оржицького району. Молодь завітала в гості з подарунками, поспілкувалася зі старшим поколінням, принесла в їх оселю справжнє свято, побажала світлого Христового Воскресіння, миру та надії на краще життя. У ці дні настоятель Свято-Георгіївського храму протоієрей Василь Ціко привітав учнів 2-ї Гребінківської школи з Паскою та вручив подарунки.


З благословення єпископа Кременчуцького і Лубенського Миколая у вівторок Світлої седмиці в рамках всеукраїнської акції "Кожен день Світлої седмиці - Христу Богу" Сонцю правди "присвятимо" в смт. Семенівка благочинний Семенівського округу архімандрит Олексій (Бур’янський) з прихожанами храму Всіх Святих відвідали хворих у Центральній міській лікарні. Гості привітали пацієнтів лікарні зі святом Світлого Христового Воскресіння, передали всім освячені паски і яйця та побажання скорішого одужання.


07 травня пам’ять земляків вшановувала учнівська молодь, колективи підприємств, установ, депутати різних рівнів, громадськість. На святковому заході зі словами вдячності виступили селищний голова Людмила Милашевич, депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Недюха та благочинний Семенівського округу настоятель Всіхсвятської церкви архімандрит Олексій (Бур’янський).


9-го мая, в праздник Дня Великой Победы, в день поминовения усопших (Радоница), после Литургии, в Свято - Благовещенском храме была отслужена панихида по всем усопшим Православных христианам, воинам, жизнь отдавшим за Родину. В этот день благочинный Лохвицкого округа настоятель Благовещенского храма протоиерей Михаил Товстяк посетил могилу протоиерея Иоанна Теркуна, настоятеля Благовещенского храма, который отстроил храм после гонений на Православие в Советское время. В кладбищенской Всех - Святской часовне была отслужена панихида.


8 мая, во 2-ю неделю по Пасхе, в Лохвице состоялся митинг в честь Дня памяти и примирения, посвященный жертвам Второй мировой войны. У мемориального комплекса погибшим воинам ВОВ благочинный Лохвицкого округа настоятель Благовещенского храма протоиерей Михаил Товстяк отслужил заупокойную литию. Множество горожан пришли в этот день в Свято-Благовещенский храм, где была отслужена Божественная Литургия. Все молящиеся получили из рук настоятеля освящённый Артос.