Archive - Mar 19, 2016

Date


Завжди приємно у публікації про життя православної молоді додавати такі родзинки, як розповіді про творчість, захоплення, таланти наших дітей. Ця публікація про вміння трьох обдарованих дітей, які зараз лише відкривають великий дивосвіт свого таланту, а їх приклад послужить добрим натхненням для тих, хто тільки шукає себе у чарівному світі захоплень.


В субботу Первой седмицы Великого Поста, когда Православная Церковь совершает память великомученика Феодора Тирона, епископ Кременчугский и Лубенский Николай совершил Вечернее Богослужение в Свято-Успенском кафедральном соборе Кременчуга. Его Преосвященству сослужили клирики собора. В собор прибыли прихожане, чтобы молитвенно встретить праздник и приступить к Таинству покаяния в преддверии воскресного дня. После Богослужения Преосвященнейший Николай обратился к молящимся с проповедью, поздравил причастников с принятием святых Христовых Таин и преподал всем архиерейское благословение.


Минуло двадцять сім літ із тих пір, як вивели війська з Афганістану, але рани цієї війни кровоточать і досі. На сьогодні в Семенівському районі 47 воїнів-афганців, 16 із яких проживають у Семенівці. Ця війна стала однією з болючих сторінок нашої історії, яку завжди нелегко перегортати і яку ми повинні завжди пам'ятати.