Archive - Dec 19, 2016

Date


19 декабря, в день памяти Святителя Николая Чудотворца, архиепископа Мир Ликийских, семейным отделом Кременчугской епархии была проведена благотворительная акция. Глава отдела, настоятель Преображенского храма пгт. Оржицы, протоиерей Георгий Гербик, после окончания Божественной Литургии, по доброй традиции всем детям роздал подарки, пожелав им молитвенного покровительства Святителя Николая. Также посетил дом престарелых в  с. Малоселецкое. Пожилым людям были розданы подарки и сладости.


Так сьогодні просили діти Недільної школи храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Лубни Святого Миколая Чудотворця по завершенні Божественної Літургії. Свята чекали і діти, і їх батьки, і всі ми — прихожани храму. І свято відбулося! Дійство тепле і зворушливе: пісні, вірші та прохання до Святого Миколая. А просили все: найменші - цукерочок смачненьких, і булочок пишненьких; трішки старшенькі — книжечок багато до свята читати; а найстарші просили злагоди в родині та миру і процвітання нашій Україні. Так, ми всі просимо у Бога щастя, здоров’я, благословення нашим сім’ям, родині.


В день памяти святителя Николая Чудотворца, архиепископа Мир Ликийских, в храме на честь Апостола Андрея Первозванного г.Кременчуга состоялась праздничная Божественная Литургия. Богослужение возглавил епископ Кременчугский и Лубенский Николай в сослужении духовенства епархии. Литургия прошла на особом подъеме, так как Святитель Николай Чудотворец почитаем всем украинским народом как заступник перед Богом. Православные молились к Угоднику, Чудотворцу и Заступнику сирот и вдов, помогающему всем нуждающимся, прежде всего, находящимся в опасности и материальном бедствии.


На запрошення головної медичної сестри Лохвицької ЦРЛ Алли Віталіївни Литвиненко, благочинний Лохвицького округу протоієрей Михаїл Товстяк у свято Чудотворця Миколая відвідав дитяче відділення центральної лікарні міста Лохвиці. Отець Михаїл привітав діток зі святом, вручив подарунки, іконки святого, із задоволенням спілкувався з маленькими пацієнтами та розповідав про діяння і чудеса святителя Миколая. Наостанок побажав діткам швидкого одужання та подякував медичному персоналу за запрошення.


19 грудня, у день Святителя Миколая Чудотворця, діти Недільної школи "Христослави" привітали дітей початкових класів у селі Солониця Козельщинського благочиння. Своїм привітанням "Христослави" нагадали про чесноти, які мав Святий угодник Божий Миколай Чудотворець: любов до Бога та ближнього, тверду віру. Також вихованці школи побажали, щоб підростаючи, кожна дитина зуміла в собі виховати ці чесноти, і пронести крізь все своє життя.

Протоієрей Богдан Матвіїв, благочинний Козельщинського округу

Pages