Archive - Sep 26, 2014

Date


На питання про те, як спілкується на різні просвітницькі теми з дітьми у навчальних закладах протоієрей Ігор Матвієнко, настоятель церкви Св. Апостолів Петра і Павла м.Кременчука, глава місіонерського єпархіального  відділу відповідає, о просто щиро з ними розмовляє – без конспектів. Священик з початку навчального року розпочав просвітницьку діяльність у навчальних закладах Кременчука. Протягом року планує відвідати по декілька разів усі більш як 30 шкіл міста.


Сьогодні єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай прийняв участь в урочистостях з нагоди Дня міста Кременчука у Крюківському районі. На традиційному місці біля Братської могили зібралися ветерани ВВв, керівники району на чолі з головою районної ради Бражененко Віктором Олександровичем, представники підприємств та навчальних закладів. Єпископ Миколай привітам учасників урочистого заходу, особливо теплі поздоровлення висловив шанованим ветеранам, побажав їм та усім кременчужанам мирного неба, міцного здоров’я, Божого благословення.


Как отмечает глава Православного братства святителя Николая Чудотворца протодиакон Виктор Дудниченко, экскурсии для старшеклассников школы-интерната им. Макаренко стали традиционными. В этот раз Православным братством была организована экскурсия для детей 10 класса. Во время экскурсии дети ознакомились с историей самого древнего храма города, его внутренним устройством. Дети расставили свечи на подсвечниках и попросили у Господа и его Пречистой Матери мира в Украине и успехов в учёбе.