Archive

November 27th, 2022


В Неділю 24-ту по П’ятидесятниці, день пам’яті святого апостола Филипа, перед початком Різдвяного (Филипового) посту, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Вознести гарячі молитви Господу зібралися кременчужани та гості міста.

November 26th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов у Фейсбук дякує за чергову допомогу: «Сьогодні, у скорботний День пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років, хліб для багатьох людей знову на вагу золота. Завдяки підприємству «Кохнівський хлібозавод» нам вдалося передати 100 буханок хліба для прихожан раніше зруйнованого російськими військовими храму під Харковом. Люди поступово повертаються до своїх осель, які часто напівзруйновані, але з постачанням продуктів харчування поки що є проблеми.

November 24th


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов у Фейсбук ділиться новинами: "Сьогодні нам принесли до храму ось такі смаколики для хлопців, які стоять на передовій. Незабаром це все поїде до наших воїнів! Дуже дякую всім, хто намагається надати посильну допомогу нашим захисникам! Хто ще бажає допомогти – допомогу можна приносити до храму св.мч. Іоанна-Воїна пров. Квітки Цісик (колишня Л. Товстого) 20-А або пишіть в особисті повідомлення на Фейсбук.

November 22nd


Сьогодні Свята Українська Православна Церква молитовно вшановує свято на честь Ікони Божої Матері "Скоропослушниця". Образ Пресвятої Богородиці, з назвою "Скоропослушниця" - древній чудотворний образ, який знаходиться у монастирі Дохіар на Святій Горі Афон. Цього дня Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай очолив Божественну Літургію у Потоцькому Антоніє-Феодосіївському чоловічому монастирі. Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря архімандрит Василій (Анохін), духовенство єпархії. Розділити духовну радість молитви до монастиря з’їхалися паломники.

November 21st


Сьогодні Свята Українська Православна Церква молитовно відзначає Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безтілесних, Архангелів: Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Селафиїла, Єгудиїла, Варахиїла та Єремиїла. В особливо шановане свято Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у храмі на честь Собору Архістратига Михаїла с.Недогарки. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Олександр Пашко, духовенство храму і єпархії. Вознести молитви Господу у Престольне свято храму зібралися багато людей.

Pages