Новости епархии


В этом видео мы собрали поздравления Воскрески с десятилетием от любимого духовника Воскресной школы о.Василия (Анохина), ребят-выпускников, учащихся и их родителей. Тёплые слова, приветы, добрые воспоминания и пожелания. Ещё долго и долго мы все будем вспоминать то, что произошло в нашей жизни на Воскреске. За эти 10 лет в наших сердцах накопилось столько эмоций и впечатлений, открытий и судьбоносных встреч! Давайте почаще пересматривать это тёплое и душевное видео, чтобы радоваться друг за друга и оживлять в сердцах все эти добрые воспоминания. Многая и благая лета всей Воскреске!


19 січня Свята Православна Церква відзначає велике двунадесяте свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Цього величного дня Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили духовенство храму і єпархії. У святковий день храм був наповнений віруючими, які прийшли, щоб помолитись і прославити Бога за Його великі благодіяння, а також набрати освяченої Йорданської води.


Напередодні свята Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Після читання Євангелія Митрополит Миколай виголосив проповідь на тему великого свята, помазав вірян освяченим єлеєм та привітав всіх зі святом Хрещення Господнього.


У Хрещенський Сочельник Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Вознести молитви Господу зібралися православні міста. По закінченню Божественної Літургії Митрополит Миколай звершив чин Великого освячення води, окропив всіх святою водою та привітав духовенство і парафіян з прийдешним святом Богоявлення.


У Неділю 31-у по П’ятидесятниці, після Різдва Христового, Митрополит Кременчуцький і Лубенский Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі. Прославити у молитвах Новонародженого Христа у головному храмі єпархії зібралися багато священнослужителів та вірян. Після читання Євангелія Владика звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді про значення народження Сина Божого, привітав всіх присутніх зі святом Різдва Христового, закликав на всіх Боже благословіння.

Pages