Новости епархии


Нема нічого ціннішого за мир на землі. З часом ми в цьому все більше переконуємося. Зараз щоденно ми бажаємо один одному миру та спокою, а батюшки з церковної солеї нас на це благословляє. І так було завжди. Нас з дитинства вчили берегти пам'ять про далеку Другу Світову війну, щоб вона ніколи не повторилася і щороку ми згадували цей для нашої Батьківщини страшний день 22 червня 1941 року. Згадуємо про ті часи і сьогодні, щоб навчитися мужності, самовідданості, людяності та віддати пошану тим, хто не жалів свого життя заради порятунку ближнього.


Свято-Покровський храм с. Кам’яні Потоки постійно допомагає українським воїнам. Настоятель храму протоієрей Сергій Панчук розповідає, що цього разу було передано благодійну допомогу у вигляді солодощів, печива, лопат, сокир, рукавиць, затіняючої сітки воїнам ЗСУ, які на передовій  захищають нашу Україну від російської агресії. Також наш храм не припиняє молитися кожен день о 9.00 год про припинення війни та повернення миру Україні. Бажаємо усім Божого благословення! З Богом - разом до перемоги!


Куратор по сортуванню та логістиці допомоги біженцям та воїнам настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов ділиться хорошою новиною: Ми дочекалися чергової посилки з медикаментами зі Швейцарії для наших захисників! Велика подяка за ліки священикові Prêtre Alexandre Sadkowski та його дружині за всі ті медикаменти, які вони нам надіслали. Вже зовсім скоро все це буде у наших бійців. Окрема подяка всім, хто допоміг з логістикою - Марія Проворова, Khrystyna Mytsak та всім причетним!!!!


Настоятель Свято-Троїцького храму м.Кременчука протоієрей Анатолій Дружко розповідає, що громада храму приймає активну участь у зборі коштів, продуктів харчування та іншого для потребуючих дітей, воїнів чи переселенців. Цього разу кошти зі скриньки для пожертвування вирішили витрати для малюків Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини. Крім звичайного набору продуктів харчування (олія, крупи, овочі тощо) особливе захоплення у дітлахів викликали такі смачні полуниці та черешні! Дякуємо всім, хто допомагає примножувати щасливі дитячі усмішки!


22 червня українці щорічно відзначають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. У рамках відзначення Дня скорботи у місті Глобине біля пам’ятника «Вічної Слави» відбувся мітинг-реквієм пам'яті жертв Другої світової війни. Присутні згадали Героїв тодішньої і теперішньої війни, які боролися і віддали життя за волю і майбутнє України. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх полеглих. Поминальну панахиду провів Благочинний Глобинської громади, настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей Володимир Хохидра.

Pages