05.02.2023р. Кременчук. Божественна Літургія у Неділю про Митаря і Фарисея

У Неділю 34-ту по П’ятидесятниці, Неділю про Митаря і Фарисея, Собор новомучеників та сповідників Церкви, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Кременчука. Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Анатолій Дружко, духовенство храму і єпархії. Розділити з духовенством соборні молитви Господу зібралися православні міста. 

За Богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Євангельського читання Його Високопреосвященство виголосив проповідь, привітав священство та прихожан з Недільним днем, подякував за справи милосердя, побажав настання довгожданої перемоги та миру в Україні і преподав святительське благословення.

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet