03.02.2023р. Кременчук. Воїни з передової дякують нам за допомогу

Глава єпархіального відділу по взаємодії з ЗСУ, настоятель храму св. мч. Іоанна Воїна протоієрей Костянтин Маслов розповідає у Фейсбук чергові новини з передової: «Кременчуцька єпархія продовжує надавати допомогу нашим військовим. Сьогодні нас «прилетіли» одразу два звіти від хлопців з 46-ї та 77-ї бригади, для яких ми з вами збирали допомогу. Це металеві скоби, гемостатики, теплі шкарпетки, окопні свічі, саперні лопатки та багато іншого. Дякую усім, хто долучився до збору допомоги: отцю Сергію Василині, о.Анатолію Стронько, волонтерам - Natalia Skrypnyk, Юрію Степаненко, Дмитру Лючкову, Андрію Климову, Олександру Сайеду, парафіянам Свято-Троїцького храму та багато іншим!

Карта для допомоги ЗСУ – 4441 1144 1592 3497

Також в кого є можливість допомагати воїнам та всім нужденним – допомогу можна приносити до храму св.мч. Іоанна-Воїна пров. Квітки Цісик (колишня Л. Товстого) 20-А, або пишіть в особисті повідомлення на Фейсбук. Величезна подяка всім, хто не лишається осторонь, бережи Вас Господь!»

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet