31.12.2022р. Кременчук. Божественна Літургія у кафедральному соборі єпархії

У суботу, перед Різдвом Христовим, Мученика Севастіана та воїнів його, Митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай звершив Божественну Літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору архімандрит Іосиф (Богайчик), духовенство єпархії. На Богослужіння зібралися православні міста, щоб вознести молитви біля привезених в рамках Всеукраїнського Хресного ходу святинь -  ікони Покрови Божої Матері з часткою омофора та ікони Святителя Миколая з часткою його мощей.

За Богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Після Євангельського читання Митрополит Миколай звернувся до вірян зі словом проповіді, подякував всім за спільну молитву та справи милосердя, преподав святительське благословення.

Нагадуємо, з благословення Митрополита Кременчуцького і Лубенського Миколая у храмах Кременчуцької єпархії зусиллями небайдужих людей постійно збирають та передають допомогу переселенцям, українським військовим та всім, хто постраждав у наслідок бойових дій від Росії на території України. Божого благословення і миру!

No votes yet